Školenia Wellness Masáže Grilovačky Športové potreby Športová miestnosť Vysokohorský vodca Pre deti

Konferenčná miestnosť

Poskytujeme kompletne vybavenú školiacu miestnosť (wifi, dataprojektor, plátno, flipchart). Ideálne pre školenia, konferencie, meetingy alebo iné pracovné stretnutia pre cca 25 osôb. Počas školení zabezpečujeme firmám doplnkový program, ktorý šijeme na mieru požiadavkám klientov.

Organizujeme ochutnávky slovenských vín a rôznych špecialít, zabezpečíme aj prepravu klientov.

Školenie, meeting Penzión Frank, Žiarska dolina
Sauna a masážna vaňa v Penzióne Frank, Žiarska dolina

Wellnes v penzióne

Náš mini vitálny svet Vám spestrí Váš pobyt v Žiarskej doline.

Relax Vám zabezpečia vonkajšia fínska sauna vykurovaná drevom s ochladzujúcou kaďou alebo vnútorná fínska sauna a ochladzovanie sprchou. Masážna vaňa Vám poskytne uvoľnenie po dobrej lyžovačke alebo turistike. Pre rezervácie nás kontaktujte na recepcii.

Masáže

Sprostredkujeme Vám masáže priamo v našom penzióne kvalifikovaným masérom podľa Vašeho želania. Stačí si vybrať typ masáže a maséra pre Vás objednáme priamo do penziónu.

Spolupracujeme s www.masazliptov.sk

Masáže v Penzióne Frank, Žiarska dolina
Grilovanie a teambuilding v Penzióne Frank, Západné Tatry

Prekryté ohnisko s krbom

Priaznivcom grilovačiek a opekačiek ponúkame vonkajšie prekryté ohisko s grilom na plyn alebo na tuhé palivo. Posedenie je vhodné pre cca 15 osôb. Grilovať môžete vy sami alebo to nechajte na nás a my sa o všetko postaráme. Vašou jedinou starosťou bude oddychovať a kochať sa okolitou Liptovskou prírodou.

Požičovňa bicyklov a športových potrieb

Penzión Frank vám zabezpečí športové náradie podľa Vašeho želania.

V letných mesiacoch zabezpečujeme napríklad bicykle, pinpongové alebo badmintonové rakety, poprípade palice pre priaznivcov Nordic Walking.

Počas zimy vieme zabezpečiť lyže, bežky, boby alebo sánky. Tieto môžete využiť na blízkom lyžiarskom svahu - Dolinky.

Požičovňa náradia v Penzióne Frank, Západné Tatry
Športvá miestnosť, ping pong v Penzióne Frank, Západné Tatry

Športová miestnosť a detská herňa

V suteréne penziónu sa nachádza športová miestnosť so stolným tenisom a herňa pre deti s množstvom hračiek. K dispozícii je možnosť požičania spoločenských hier, kníh - pre deti aj dospelých. Pre deti zapožičiame malé postieľky i detské stoličky.

Vysokohorský vodcovia a inštruktori

Pre vášnivých milovníkov prírody ponúkame stretnutie s členmi horskej služby, ktorí Vám odborne odporučia turistické trasy, priblížia Liptov a Západné Tatry pri večernej neviazanej besede spojenej s premietaním fotiek z týchto nádherných hôr. V prípade záujmu zabezpečujeme horských vodcov, učiteľov lyžovania pre deti i dospelých alebo skialpinistických inštruktorov.

Lyžiarsky a vysokohorský vodca  v Penzióne Frank, Západné Tatry
Detské ihrisko a preliezačky v Penzióne Frank, Západné Tatry

Detské ihrisko a miestnosť plná hračiek

Vaše deti sa môžu vyblázniť na novom detskom ihrisku alebo trampolíne ktoré sa nachádzajú za penziónom. Vy si zatiaľ možete vychutnávať výhľad na Tatranské hory pri príjemnej kávičke na terase penziónu.

Pre prípad nepriaznivého počasia sme v penzióne zriadili miestnosť pre deti plnú hračiek a spoločenských hier.

Rezervuj